$('#s11').cycle('fade');
   
 
اِجُّمعَة ٧ محرم ١٤٣٦
حديث روز:دل مومن پاكيزه ترازآب زلال است ودل كافرسخت تر از سنگ(پيامبر اكرم صلي الله عليه وآله وسلم)        
 

ورود کاربران

درج متن/HTML

افزودن محتوا...

برنامه شهر ما

از سری آموزشهای تخصصی فرهنگسرای غدیر

کارگاه آموزشی نمایش خلاق ویژه کودکان جهت ارتقا سطح فرهنگ شهروندی و خلاقیت در کودکان

 

این برنامۀ آموزشی در 4 جلسه از تاریخ هشتم تیر لغایت دهم تیر از ساعت 10 الی 12 در آمفی تئاتر فرهنگسرای غدیر برگزار می شود .

 
   

اخبار

60 رشته مهارتی در فرهنگسرای غدیر

تاریخ ایجاد   1392/06/16  تعدادمشاهده  197 بازگشت

مدیر فرهنگسرای غدیر گفت : در کلاس های مهارتی سعی می کنیم طوری به مخاطبان آموزش داده شود که بتوانند کار آفرینی کنند و به اقتصاد خانواده کمک کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، مسعود یوسفی ، مدیر فرهنگسرای غدیر اظهار داشت: ثبت نام کلاس های آموزشی فرهنگسرا به این صورت است که وقتی تعداد نفرات متقاضی شرکت در کلاس به حد نصاب برسد کلاس ها تشکیل می شوند و با متقاضی تماس گرفته می شود و شروع کلاس را اعلام می کنند.
وی گفت: کلاس های فرهنگسرا در رشته های متعدد مهارتی ، علمی و فنی تشکیل می شود . کلاس هایی مثل کلاس عیب یابی اولیه خوردو برای پسران و خیاطی آسان برای دختران دوره راهنمایی برای اولین بار در تابستان امسال در فرهنگسرا برگزار شده است.
یوسفی ادامه داد: 60 رشته مهارتی در فرهنگسرا وجود دارد و سعی می کنیم که رشته های مهارتی منجر به کارآفرینی شوند . کلاس های مثل مصنوعات چرم، خیاطی ، چادردوزی  و پرده دوزی جز کلاس هایی هستند که کارآفرینی زیادی دارند و به اقتصاد خانواده کمک می کنند.
وی گفت: از خردادماه امسال 178 کلاس در فرهنگسرا تشکیل شده است و 2 هزار و 670 نفر در این کلاس ها آموزش دیده اند همچنین میانگین سنی شرکت کنندگان در کلاس ها از 7 سال تا 60 سال می باشد.
خزاعی یکی از افراد شرکت کننده در کلاس مصنوعات چرم عنوان کرد: از اول تابستان در این کلاس شرکت کرده اند و در حال حاضر می توانند کیف موبایل ، کیف شب و .... را درست کرده و از این طریق به اقتصاد خانواده کمک کند.
نوشته شده توسط مریم سید حسینینظرات در مورد:

نام شما:
نظر شما:
افزودن نظر

 
 
 
Copyright © 2012 - All rights reserved
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پورتال فراتک