$('#s11').cycle('fade');
   
 
اِلخَميس ٦ محرم ١٤٣٦
حديث روز:دل مومن پاكيزه ترازآب زلال است ودل كافرسخت تر از سنگ(پيامبر اكرم صلي الله عليه وآله وسلم)        
 

امروز در فرهنگسرا

ورود کاربران

 
   

اخبار

انقلاب در قاب شیشه‌ای در فرهنگسرای انقلاب مشهد

تاریخ ایجاد   1391/11/19  تعدادمشاهده  301 بازگشت

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد،برنامه انقلاب در قاب شیشه‌ای در فرهنگسرای انقلاب مشهد دنبال می‌شود.

پسرک دوباره مسیر کوتاه را برگشت و پای خود را چندین با ر به زمین کوبانید و رهسپار شد. برایم جالب بود تا بدانم بر روی زمین چه چیزی وجود داشت تا اینگونه پسرک با نفرت ان را لگدمال می کرد. به آن سمت حرکت کردم  و ناخوداگاه چشمم به زیر پایم افتاد که پرچم های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بر روی زمین نقش بسته بودند تا دشمنان انقلاب اسلامی اینگ.نه خود را در زیر پای فرزندان انقلاب حقیر یابند.
وارد فرهنگسرای انقلاب که می شوی گویی از همان ابتدا به نحوی در فضای انقلاب قرار می گیری که ندیده های انقلاب برایت مصور می شود. از سرفرازی پرچم مقدس کشورمان تا زیر پای ماندن پرچم دشمنان انقلاب؛ از نماهنگ سرودهای انقلابی تا تصاویر و دست نوشته هایی که هریک تو را با تمام کوچکیت با بزرگی انقلاب آشنا می سازد.
وارد آمفی تئاتر فرهنگسرا می شوم تا فیلمی از فیلمهای دوران انقلاب اسلامی را نظاره گر باشم، به هر سو که نگاه می کنم صندلی خالی برای نشستن نمی یابم و به ناچار از گوشه ای تنها نیم نگاهی به سیر مردو و نگاهکی به فیلم می کنم تا اینکه...
فیلم به اتمام می رسد و حاظران برای خروج صف می کشند و من نیز از این فرصت استفاده می کنم و با چند نوجوان و جوان گفت و گویی در رابطه با فیلم می کنم.
دختر ی نوجوان وقتی سوال من را درباره فیلم می شنود، لبخندی می زند و هم صدا با دوستانش می گویدک اینگونه فیلم ها همسالان من را با اتفاقات دوران انقلاب اسلامی آشنا می کند و خاطره شهیدان را برایمان زنده می سازد.
خانم جوان دیگری با بیان اینکه اکران ای قبیل فیلمها ما را ا سختی های دوران انقلاب آشنا می سازد، مهمترین پیام فیلم های انقلاب را واهمه رژیم شاهنشاهی از یکپارچگی و اتحاد مردم می داند. هنوز حرفهایش تمام نشده بود که دوستش آه بلندی می کشد و می گوید: افسوس که ما نسل امروز، قدردان زحمات این شهیدان نیستیم و خود را شرمنده شهیدان ساخته ایم.
به سراغ مسئول برنامه انقلاب در قاب شیشه‌ای می روم تا اطلاعاتی درباره اکران این فیمها بگیرم. شادکامی با اشاره به فیلم‌های که در این مدت اکران می‌شود، گفت: طی روزهای 15 تا 20 بهمن، فیلم‌های شکار شکارچی محصول سازمان سینمایی سوره، توجیه به کارگردانی منوچهر حقانی پرست، تیرباران به کارگردانی علی اصغر شادروان، تابستان 58 به کارگردانی مجتبی راعی، بحران به کارگردانی علی اصغر شادروان و تعقیب سایه‌ها به کارگردانی علی شاه‌حاتمی در فرهنگ‌سرای انقلاب مشهد برگزار می شود که تاکنون به طور میانگین در هر اکران نزدیک به 180 نفر بازدید کننده داشته ایم.
وی با بیان اینکه تماشای این فیلم‌ها برای عموم مردم رایگان است، خاطرنشان کرد: روز 21 بهمن نیز با حضور فرج‌الله سلحشور اختتامیه این برنامه در فرهنگسرای انقلاب برگزار می‌شود.


 نظرات در مورد:

نام شما:
نظر شما:
افزودن نظر

 
 
 
Copyright © 2012 - All rights reserved
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پورتال فراتک